Show Film Studio ma doświadczenie w transmisjach wszelkiego rodzaju wydarzeń. Bardzo lubimy realizować transmisje online z wydarzeń wieloma kamerami. Nasz kreatywny zespół dba o to, aby uchwycić poczucie bycia właśnie tam, a to oznacza, że pamięć o Twoim wydarzeniu będzie żywa.

Łączymy obraz z kamer na żywo, z prezentacjami PowerPoint, które możesz chcieć dołączyć. Możemy dostarczyć tyle kamer, ile potrzebujesz, z operatorami kamer lub bez nich. Nie wiesz, ile kamer możesz potrzebować? Napisz do nas.

Przenieś swoje wydarzenie do sieci – sprawdź ofertę live streamingu!

Jeżeli szukasz sposobu na zwiększenie zasięgu swojego wydarzenia, koniecznie skorzystaj z naszych usług. Zajmujemy się profesjonalnym live streamingiem wydarzeń w dowolnym miejscu, czasie i do każdego urządzenia.

Dlaczego warto transmitować wydarzenia?

Możliwości wykorzystania streamingu online w biznesie są ogromne. Firmy realizują w ten sposób zarówno swoje potrzeby wewnętrzne, promocyjne, jak i sprzedażowe. Transmisje internetowe eventów pozwalają przedsiębiorcom jeszcze bardziej wyróżnić się w internecie.

Dzięki internetowej transmisji eventu możesz stworzyć skuteczną akcję promocyjną swojej marki. Live streaming pozwoli Ci zaprezentować swoje usługi bądź produkty szerszej rzeszy publiczności.

Transmisja wideo na żywo pozwala poszerzyć grono odbiorców. Dzięki streamingowi na żywo nie jesteś ograniczony do lokalnych, a nawet krajowych uczestników – Twój zasięg jest ogólnoświatowy.
Transmisja pomoże Ci zwiększyć swój zasięg. Możesz dotrzeć do profesjonalistów w swojej dziedzinie, prasy, decydentów i opinii publicznej na całym świecie.

Transmisja na żywo pomaga Ci angażować się w sieciach społecznościowych. Dzięki wideo na żywo użytkownicy mediów społecznościowych, którzy w innym przypadku po prostu oglądaliby raporty z konferencji, sami mogą stać się generatorami treści. Wideo na żywo stymuluje rozmowę online i pomaga budować grono odbiorców.

1x kamera statyczna 2x kamery HD (1 obsługiwane)
Rec | 1 dzień | Media społecznościowe | Redagowaniez£1350 Rec | 1 dzień | Media społecznościowe | Redagowanie
1x kamera/mikrofon HD (statyczny) + 1 operator Reżyser/Mikser + Operator Kamery (2 osoby), Przełącznik Wideo+audio, 2x kamery HD SDI (jedna statyczna, jedna obsługiwana)
Możemy transmitować na żywo na Twoją stronę na Facebooku, kanał YouTube, Twitter/Periscope, LinkedIn, poprzez Zoom Webinar lub za pomocą naszego odtwarzacza Vimeo Dodaj dodatkowe kamery / operatorów zgodnie z wymaganiami
Nasz odtwarzacz Vimeo może być osadzony w Twojej witrynie lub wyświetlany pod własnym adresem URL Możemy transmitować na żywo na Twoją stronę na Facebooku, kanał YouTube, Twitter/Periscope, LinkedIn, poprzez Zoom Webinar lub za pomocą naszego odtwarzacza Vimeo
Nieograniczona liczba jednoczesnych widzów Nasz odtwarzacz Vimeo może być osadzony w Twojej witrynie lub wyświetlany pod własnym adresem URL
Nasze wideo HD można oglądać na wszystkich urządzeniach – komputerze stacjonarnym, iPhonie, Androidzie, tablecie itp. Nieograniczona liczba jednoczesnych widzów
Opinie odbiorców można przesyłać na żywo w oknie czatu Nasze wideo HD można oglądać na wszystkich urządzeniach – komputerze stacjonarnym, iPhonie, Androidzie, tablecie itp.
Ochrona hasłem / opcja logowania Opinie odbiorców można przesyłać na żywo w oknie czatu
Opcja rejestracji – przechwyć dane odbiorców Ochrona hasłem / opcja logowania
Głosowanie na żywo: głosy/komentarze widzów są wyświetlane natychmiast Opcja rejestracji – przechwyć dane odbiorców
Nagrywanie na żywo do formatu mp4 lub wysokiej jakości wideo ProRes Głosowanie na żywo: głosy/komentarze widzów są wyświetlane natychmiast
HD ProRes jest transkodowany do plików MP4 dla Twojej witryny, YouTube, Vimeo itp. Nagrywanie na żywo do formatu mp4 lub wysokiej jakości wideo ProRes
Można dołączyć dodatkowe źródła wideo, np. DVD lub pliki wideo HD ProRes jest transkodowany do plików MP4 dla Twojej witryny, YouTube, Vimeo itp.
Edycja prezentacji po wydarzeniu – opcja Można dołączyć dodatkowe źródła wideo, np. DVD lub pliki wideo
Edycja wideo ze skrótami po wydarzeniu w celach marketingowych – opcja Edycja prezentacji po wydarzeniu – opcja
Edycja po wydarzeniu: Prezentacje / Najważniejsze wydarzenia Edycja wideo ze skrótami po wydarzeniu w celach marketingowych – opcja

Edycja po wydarzeniu: Prezentacje / Najważniejsze wydarzenia