Show Film Studio ma doświadczenie w transmisjach wszelkiego rodzaju wydarzeń. Bardzo lubimy realizować transmisje online z wydarzeń wieloma kamerami. Nasz kreatywny zespół dba o to, aby uchwycić poczucie bycia właśnie tam, a to oznacza, że pamięć o Twoim wydarzeniu będzie żywa.

Łączymy obraz z kamer na żywo, z prezentacjami PowerPoint, które możesz chcieć dołączyć. Możemy dostarczyć tyle kamer, ile potrzebujesz, z operatorami kamer lub bez nich. Nie wiesz, ile kamer możesz potrzebować? Napisz do nas.

Przenieś swoje wydarzenie do sieci – sprawdź ofertę live streamingu!

Jeżeli szukasz sposobu na zwiększenie zasięgu swojego wydarzenia, koniecznie skorzystaj z naszych usług. Zajmujemy się profesjonalnym live streamingiem wydarzeń w dowolnym miejscu, czasie i do każdego urządzenia.

Dlaczego warto transmitować wydarzenia?

Możliwości wykorzystania streamingu online w biznesie są ogromne. Firmy realizują w ten sposób zarówno swoje potrzeby wewnętrzne, promocyjne, jak i sprzedażowe. Transmisje internetowe eventów pozwalają przedsiębiorcom jeszcze bardziej wyróżnić się w internecie.

Dzięki internetowej transmisji eventu możesz stworzyć skuteczną akcję promocyjną swojej marki. Live streaming pozwoli Ci zaprezentować swoje usługi bądź produkty szerszej rzeszy publiczności.

Transmisja wideo na żywo pozwala poszerzyć grono odbiorców. Dzięki streamingowi na żywo nie jesteś ograniczony do lokalnych, a nawet krajowych uczestników – Twój zasięg jest ogólnoświatowy.
Transmisja pomoże Ci zwiększyć swój zasięg. Możesz dotrzeć do profesjonalistów w swojej dziedzinie, prasy, decydentów i opinii publicznej na całym świecie.

Transmisja na żywo pomaga Ci angażować się w sieciach społecznościowych. Dzięki wideo na żywo użytkownicy mediów społecznościowych, którzy w innym przypadku po prostu oglądaliby raporty z konferencji, sami mogą stać się generatorami treści. Wideo na żywo stymuluje rozmowę online i pomaga budować grono odbiorców.