Oferujemy profesjonalne zdjęcia lotnicze obsługujące cały Nowy Jork i okolice. Uzyskaj niesamowite zdjęcia lotnicze lub filmy do swojego następnego projektu, niezależnie od tego, czy jest to promocja nieruchomości, mapowanie, inspekcja paneli słonecznych, aktualizacja postępu budowy, czy cokolwiek innego, o czym myślisz. Nasi doświadczeni piloci dronów posiadają licencje Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Bezpiecznie i szybko uzyskają  niestandardowe ujęcia dostosowane do Twoich potrzeb.

Poniżej owoc naszej ostatniej współpracy z producentem paneli fotowoltaicznych, firmą IBC SOLAR AG. 

Zdobądź wspaniałe ujęcia w rozdzielczości 4K HD, aby promować swoje nieruchomości, produkty lub usługi. Zapewnij swoim klientom naprawdę wciągające wrażenia dzięki naszym ujęciom z drona.

Ujęcia z drona to rozwój Twojego biznesu

Naszą rolą jest zapewnienie fachowej wiedzy i infrastruktury do nagrań lotniczych, przy jednoczesnej bezproblemowej współpracy z twórcą filmu i jego zespołem. 

Planistom, organizatorom i uczestnikom wydarzeń możemy zapewnić zapis, który pokazuje całe wydarzenie, a nasze ujęcia z powietrza zapewniają natychmiastowo przyciągającą wzrok i nieodpartą część tego zapisu.

Mavic 2 Pro
Jakość 4K, Zdjęcia 20 Mpix
Wynajem już od – 399zł
Godzina nagrań – 599zł
Pół dnia zdjęciowego – 899zł
Dzień zdjęciowy – 1399zł
Tworzenie ortofotomap – od 1499zł